Upozornenia
Vyčistiť všetko

Professional-C SERUM 10%, 15%, 20%

4 Recenzií
4 Užívatelia
1 Likes
750 Zobrazenia
(@beautychannel)
Recenzií: 35
Člen Admin
Topic starter
 

Napíšte recenziu na Professional-C SERUM 10%, 15%, 20%

Budeme sa tešiť na vaše skúsenosti!

 
Publikované : 15/02/2021 10:01 pm
Lenka M.
(@lenka-m)
Recenzií: 13
Člen Moderator Registered
 

Sérum, ktoré stojí za to. Textúra pleti sa mi po dôslednom používaní výrazne zlepšila. Všetky nerovnosti sa vyrovnali a lokálne začervenania / suchá pokožka sa plynulo rozplynuli. Pocitovo, sérum udržuje hladinu vlhkosti pekne vyváženú a pokožku rovnomerne tónovanú. Pleť sérum pekne prijme a nikdy sa necíti mastná. Sérum je pomerne drahé, ale nespotrebujete toho veľa. Teraz, keď sa mi polepšil celkový vzhľad pokožky, môžem s jednou fľaštičkou séra vydržať takmer 6 mesiacov. V zimných mesiacoch je spotreba trošku väčšia, pretože mám tendenciu spotrebovať viac, aby pokožka nestrácala vlhkosť na suchom vzduchu. Ak dokážete akceptovať cenu, sérum určite stojí za to. Odporúčam. (Používam sérum 20%)

 
Publikované : 17/02/2021 11:47 am
Ester
(@ester)
Recenzií: 6
Člen Moderator Registered
 

Obagi Proffesional-C serum 15% - rozhodla som sa vyskúšať toto sérum s C vitamínom napriek tomu, že mám citlivejšiu pleť, ale keďže som chcela riešiť pigmentáciu a únavu pleti po zime, išla som do toho. Bola som prekvapená textúrou, pripomína skôr emulziu, pleť nevysušuje, takže ak nechcete použiť aj krém, tak netreba. Zároveň pleť ani nemastí, čo mi prekáža pri niektorých sérach, najmä na deň. Ďalším plusom je, že sérum neštípalo, napriek mojej citlivej pleti. Čo sa týka výsledku - po nanesení je pleť jemnejšia a rozjasnenejšia. Po mesačnej kúre som mala pocit, že je pleť pevnejšia a výrazné pigmentácie sa zjemnili. Praktické je aj balenie v tmavej fľaštičke s kvapátkom. Toto sérum naplnilo všetky moje očakávania, určite sa k nemu vrátim.

 
Publikované : 02/03/2021 6:35 pm
 Jana
(@Jana)
Recenzií: 3
New Member Hosť
 

Mám Obagi sérum  s vitamínom C 15%, objednávam pravidelne. Keďže je moja pleť vysoko citlivá, musím si veľmi dávať pozor na kozmetiku, ktorú nanesiem na pleť, ale pri výrobkoch od Obagi mi nijaké podráždenie nehrozí a vidím aj výsledky. Sérum je veľmi príjemné, dokonca upokojuje moju pleť, ktorá je žiarivejšia. Začala som ho používať aj okolo očí, ľutujem, že si to nerobila už skôr. Tak isto vyrovnáva tón pleti. Už nemusím hľadať iné sérum s vitamínom C, moje vysnívané som už našla.

 

 

 

 
Publikované : 12/04/2021 8:12 pm

Napíšte recenziu

Meno autora

Email autora

Názov *

Ukážka 0 verzií Uložené