Upozornenia
Vyčistiť všetko

Ultra Smoothing Lotion

2 Recenzií
2 Užívatelia
1 Likes
540 Zobrazenia
BeautyKa
(@beautyka)
Recenzií: 403
Člen Moderator Registered
Topic starter
 

Napíšte recenziu pre Ultra Smoothing Lotion

Budeme sa tešiť na vaše skúsenosti!

 
Publikované : 24/02/2021 5:31 pm
Lenka M.
(@lenka-m)
Recenzií: 13
Člen Moderator Registered
 

Tento produkt by si mal zaobstarať každý, ktorý chce začať používať radu Resurface. Je to jemné, čistiace mlieko, ktoré pokožku nedráždi. Má výbornú, nemastnú textúru, ktorá sa ľahko vstrebe do kože. Ja som túto radu začala používať práve s týmto čistiacim mliekom s nižším obsahom kyseliny glykolovej a myslím, že moja pleť sa perfektne adaptovala a teraz nemá problém zvládnuť aj vyššie koncentrácie spomínanej kyseliny. Tento produkt mi veľmi pomohol posilniť pokožku a tak ju pripraviť na ďalšie produkty z tejto produktovej rady. Pleť zostáva rozžiarená a pomocou ďalších Resurface pomocníkov mi pomaly začali miznúť jemné linky a vrásky, nežiadúce pehy, ktoré už nemám také výrazné, pomaly blednú až miznú. Čo je veľké plus, že mi začali blednúť aj malé jazvyčky po akné, ktorých som sa chcela zbaviť už veľmi dávno. Musím však upozorniť, že celkovo radu Resurface, by som odporúčala používať skôr v jesenných- zimných mesiacoch, keď slnko nieje také silné. Ak ale chcete túto radu používať aj počas leta tak ako sa hovorí: ,,Bez SPF 50 ani smeti nechoďte vyniesť.,, 😉 

 
Publikované : 27/02/2021 11:27 pm

Napíšte recenziu

Meno autora

Email autora

Názov *

Ukážka 0 verzií Uložené