Upozornenia
Vyčistiť všetko

Gold Collagen Forte

3 Recenzií
3 Užívatelia
0 Likes
994 Zobrazenia
(@beautychannel)
Recenzií: 35
Člen Admin
Topic starter
 

Napíšte recenziu ku Gold Collagen Forte

Budeme sa tešiť na vaše skúsenosti!

 
Publikované : 11/02/2021 10:12 pm
Lenka M.
(@lenka-m)
Recenzií: 13
Člen Moderator Registered
 

Recenzia prenesená zo starej verzie fóra. Tu si môžete prečítať i iné recenzie.


Keď som si kupovala tento kolagén, bola som celkom skeptická. Nebola som úplne presvedčená, ale rozhodnutá to skúsiť s jedným balením Po 10 dňoch užívania som videla a cítila na tvári zmeny s dokúpila si ďalšie dve balenia na kompletnú 30 dňovú kúru. Teraz sa už blížim ku 90-temu dňu programu. Pre mňa sú výsledky užívania tohto kolagénu super. Pleť je vyplnenejšia a viac hydratovaná. Mám po 50-tke a nechty sú silnejšie a rastú rýchlejšie a aj vlasy sa zdajú oveľa pevnejšie. Dokonca moja kaderníčka sa ma pýtala, čo som urobila s vlasmi. Za 3 mesiace ... Túto kolagénovú kúru si budem pravdepodobne robiť každý rok. Som veľmi spokojná, odporúčam.

Jana V

 
Publikované : 21/02/2021 2:44 pm
Ester
(@ester)
Recenzií: 6
Člen Moderator Registered
 

Aj keď tento kolagén nie je zrovna najlacnejší, oslovil ma svojím zložením, tým čo obsahuje - morský kolagén, antioxidanty, minerály a bioperín - zlepšuje prekrvenie tráviaceho traktu a tým aj prestup účinných látok do organizmu(preto som ho užívala ráno nalačno 😉 ). A oslovil ma aj tým čo neobsahuje 🙂 - umelé farbivá, sladidlá a konzervanty...Chuťovo by som ho zaradila k tým kolagénom, ktoré sa dajú v pohode vypiť. Po šiestych týždňoch užívania  som mala pocit, že moja pokožka bola pružnejšia, nechty sa nelámali a čo viac aj v kolenách mi prestalo pukať 😀. Ideálne by bolo, užívať ho nepretržite, no to sa mi asi nepodarí. Rozhodla som sa ale urobiť si aspoň 2-3 kúry za rok.

 
Publikované : 02/03/2021 6:08 pm

Napíšte recenziu

Meno autora

Email autora

Názov *

Ukážka 0 verzií Uložené